W związku z otrzymywanymi licznymi zapytaniami o pomoc w pozyskaniu funduszy (na różne cele) KtoPomoze.pl we współpracy z Partnerami udostępnia nową usługę - POMOC W POZYSKANIU DOFINANSOWANIA.

Formularz finansowanie >>

Z dotychczasowych doświadczeń wynika, że istnieje pewna bariera komunikacyjna w kontaktach na odległość pomiędzy osobą / przedsiębiorcą poszukującym możliwych sposobów dofinansowania a firmami doradczymi świadczącymi usługi wsparcia w pozyskiwaniu dofinansowania. Dlatego właśnie uruchomiliśmy interaktywny formularz, który umożliwi poprawne opisanie potrzeby / pomysłu / przedsięwzięcia, na które poszukują Państwo dofinansowania i skierowanie zapytania do właściwego Partnera, który dokona bezpłatnej analizy materiału i wskaże dostępne sposoby finansowania. Jednocześnie z wstępną oceną Ktopomoze.pl przedstawi najkorzystniejszą ofertę pomocy w pozyskaniu finansowania: od pomocy w wyborze najkorzystniejszego wariantu finansowania /  wypełnienie dokumentów, przez opracowanie kompletu niezbędnych informacji i materiałów do wnioskowania o dotację, do pełnej obsługi pozyskania i rozliczenia dofinansowania.     

Już niedługo będą dostępne ogromne środki finansowe w nowych programach unijnych finansowanych z perspektywy finansowej 2014-2020. kasa

Zapraszamy do opisywania i przesyłania Waszych pomysłów, które czekają na fundusze za pomocą specjalnie opracowanego formularza, który dokładnie podpowie co i w jaki sposób jak należy opisać:

Formularz finansowanie >>

Po wysłaniu formularza materiał zostaje niezwłocznie przesłany do wybranych Partnerów (bez przekazywania danych osobowych) tak aby w ciągu kilku dni otrzymali Państwo wstępną rekomendację dostępnych możliwości finansowania.   

Wszelkie zapytania można zgłaszać przez formularz kontaktowy lub mailowo na adres: kontakt @ ktopomoze.pl, lub telefonicznie pod numerem 22 394 72 44.

Zapraszamy!