I. Jeśli potrzebujesz skorzystać z jakiejś usługi:

  1. określ jaki to typ usługi i wpisz opis twojej potrzeby bezpośrednio w okienko wybranego typu usługi na stronie głównej „Potrzebuję pomocy”
  2. spośród podpowiadanych przez serwis kategorii usług wybierz tą której szukasz
  3. uzupełnij szczegółowy opis twojej potrzeby (co?, jak?, gdzie?, kiedy?, za ile?)
  4. po sprawdzeniu opisu Twojego zlecenia wyślij je automatycznie do realizacji – serwis sam wyszuka potencjalnych Wykonawców/Zleceniobiorców, którzy mogą wykonać usługę na określonych przez Ciebie warunkach i będzie się z nimi komunikował w kolejności wg wskazanych przez Ciebie priorytetów (bezpłatnie/odpłatnie, pilnie, fachowo, z gwarancją, bezpiecznie, itp.)
  5. potencjalny Zleceniobiorca, który zdecyduje się na wykonanie Twojego zlecenia, sam skontaktuje się z Tobą (na podany przez Ciebie telefon lub mail) i potwierdzi, że wykona dokładnie to co opisałeś! I to już nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania zlecenia!
  6. realizacja usługi jest gwarantowana umową podpisaną elektronicznie przez obie strony, i zabezpieczona kwotą wadium, możesz być pewny że masz rzeczywiste dane Wykonawcy, a nie oszusta!
  7. za wszystkie usługi możesz rozliczać się automatycznie ze swojej elektronicznego portfela

 

Uwaga:

 1. przed wysłaniem zlecenia możesz porównać swoje oczekiwania, z warunkami realizacji podobnych zleceń i poprawić swoje zlecenie aby nie przepłacać!Możesz też wybrać konkretną ofertę spośród tych które serwis KtoPomoże automatycznie wskaże jako najbardziej dopasowane do Twoich oczekiwań i automatycznie negocjować warunki z wybranym Wykonawcą.

2. Wyszukujemy Wykonawcy do Twojego zlecenia w naszej sieci serwisów partnerskich, która cały czas rośnie, ale jeśli nie znajdziemy wykonawcy w ciągu 48 godz. poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy najlepsze dostępne rozwiązanie, lub jeśli masz czas będziemy czekać, aż pojawi się oferta dokładnie dopasowana do Twoich oczekiwań i natychmiast poinformujemy Cię o tym!

3. Znajdujesz najlepszego wykonawcę w najszybszy sposób nie ponosząc żadnych kosztów, ale jeśli nie chcesz zlecać usługi tylko skorzystać z konsultacji, możesz uzyskać kontakt do wybranych wykonawców za niewielką opłatę z której 10% zasila fundusz projektu Pomoc Wzajemna (dzięki któremu możemy pomagać osobom potrzebującym realizować ich potrzeby całkowicie bezpłatnie!)