Jak to działa?KtoPomoże.pl - usługi z sercem


autor :  Jarosław Potapczuk  |  2023-01-16

Potrzebuję usługi


Witaj na platformie www i mobile KtoPomoże.pl - bezpłatne ogłoszenia !

Obejrzyj film jak KtoPomoże.pl umożliwi Ci w najprostszy, najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób zrealizowanie Twoich potrzeb w zakresie korzystania z różnego rodzaju usług lub świadczenia usług.Jeśli potrzebujesz jakiejś usługi
(np. zgubiłeś klucze i nie możesz dostać się do mieszkania, zabrakło Ci benzyny, pękła rura, zacięła się winda, lub masz jakieś zaplanowane potrzeby) i chcesz znaleźć kogoś kto pomoże:

- szukasz samodzielnie usługodawcy, który wykona usługę w odpowiadającym Ci  terminie, miejscu oraz w oczekiwany sposób i za cenę którą możesz zapłacić - zajmie Ci to od kilkudziesięciu minut do kliku dni Twojej pracy - szukanie w internecie kontaktów,  dzwonienie, wysyłanie zgłoszeń do wielu firm - i czekanie na najlepszą wycenę, itd

 

Dzięki serwisowi i aplikacjom mobilnym KtoPomoze.pl nie musisz tracić czasu - możesz w dowolnym miejscu i czasie przez telefon komórkowy stworzyć własne zlecenie, w którym opiszesz czego konkretnie oczekujesz i na jakich warunkach i poczekać aż usługodawca, który podejmie się realizacji sam się do Ciebie zgłosi - zajmie Ci to od klika minut, a Wykonawcy zgłoszą się od kilkunastu minut do kliku godzin.

Serwis Ktopomoze.pl proponuje cztery kategorie spraw: pilną, codzienną, fachową, i ważną (np. opieka nad dzieckiem, organizacja wesela), a także znaleźć e–materiały tj. poradniki, instrukcje, filmy etc.


Jak korzystać z darmowych ogłoszeń?

Aby skorzystać z pomocy, wystarczy, że wybierzesz jeden z czterech typów pomocy oraz opiszesz jakiej pomocy potrzebujesz i na jakich warunkach wypełniając prosty formularz. System automatycznie przekaże Twoje zlecenie do realizacji i skontaktuje się z potencjalnym Wykonawcą usługi. Już w ciągu kilku minut od wysłania zlecenia, możesz otrzymać  telefon lub mail od wykonawcy zlecenia, który podejmie się wykonać zamówioną przez Ciebie usługę.

Aby zagwarantować Ci jakość i bezpieczeństwo realizacji usługi, system generuje kompletną umowę, którą obie strony mogą szybko i sprawnie zatwierdzić  w formie elektronicznej, a nawet zabezpieczyć kwotą wadium. Możesz też  bardzo łatwo z telefonu dokonać płatności za wykonane usługi, skorzystając z elektronicznego depozytu w  Ktopomoze.pl.


Sprawdź jakie to proste! - DODAJ BEZPŁATNIE ZLECENIE >>


schemat zlecenie


autor :  Jarosław Potapczuk  |  2023-01-16

Wykonam usługi

 

Świadczysz usługi i chcesz zdobyć nowych klientów? Właśnie założyłeś działalność i chcesz pozyskać klientów? Chcesz na bieżąco otrzymywać zamówienia? Zarejestruj swoje usługi w serwisie Ktopomoże.pl i realizuj codziennie nowe zlecenia!!


DODAJ BEZPŁATNE OGŁOSZENIA - zarejestruj ofertę swoich usług i korzystaj za darmo z możliwości dla firm, przedsiębiorców i osób świadczących usługi:

1. zdobywanie nowych klientów i zleceń na usługi
2. promocja firm i wykonawców
2. integrację z lokalną społecznością
3. optymalizację kosztów pracy przez pozyskiwanie osób bez pracy o niskich oczekiwaniach finansowych
4. tworzenie nowych miejsc pracy (w tym rozpoczynanie działalności gospodarczej)
5. rekrutację pracowników wraz z praktyczną weryfikacją ich umiejętności
6. budowanie pozytywnego wizerunku firmy, realizującej społeczną odpowiedzialność biznesu


Jak dodać darmowe ogłoszenia?

Wystarczy wybrać w menu "Wykonam usługi" wpisać nazwę oferty we właściwy typ i dalej uzupełnić opis i zakres usługi wypełniając prosty formularz. Wszystkie rejestrowane w serwisie zapytania i zlecenia będą automatycznie porównywane z Twoją ofertą i jeśli zaproponowany przez Ciebie zakres usług będzie zgodny lub zbliżony do oczekiwań zleceniodawcy, otrzymasz kompletną treść zlecenia przez komunikat w prostej aplikacji mobilnej, oraz przez wiadomość e-mail. Możesz automatycznie potwierdzić realizację zlecenia albo odrzucić je, możesz również negocjować warunki realizacji usługi online lub dzwoniąc do zleceniodawcy.

Jeśli potwierdzisz realizację usługi, system wygeneruje automatycznie projekt umowy, którą obie strony mogą podpisać w formie elektronicznej przez klikniecie w link w otrzymanej wiadomosci mail. Masz wówczas gwarancję, że zleceniodawca  nie zrezygnuje ze zlecania oraz pewność, że otrzymasz zapłatę za wykonaną usługę. Po realizacji zlecenia, wynagrodzenie możesz otrzymać automatycznie z depozytu zamawiającego na Twój elektroniczny depozyt, założony w serwisie Ktopomoże.pl.


Sprawdź jakie to proste! - DODAJ BEZPŁATNIE TWOJĄ OFERTĘ >>


schemat oferta

Polecane  artykuły

X
Uwaga! Serwis Ktopomoże.pl wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Wyłączenie ich może spowodować nieprawidłowe wyświetlanie się stron w przeglądarce.