Konkurs Pomocna Firma


Chcesz zyskać zaufanie klientów? Świadczysz usługi lub potrzebujesz usług i jesteś otwarty na pomoc osobom w trudnej sytuacji materialnej?  

Zarejestruj bezpłatnie ofertę Twoich usług  w portalu KtoPomoże.pl oraz zgłoś udział w Konkursie: wesprzyj osoby uczestniczące w programie Pomoc Wzajemna i zdobądź certyfikat Pomocna Firma.

Zyskasz zaufanie użytkowników portalu oraz zdobędziesz nowych klientów i zamówienia na Twoje usługi.  
 

  Certyfikat Pomocna Instytucja  


Otrzymasz prawo do posługiwania się przyznanym godłem Pomocna Firma i będziesz promowany(a) w KtoPomoże.pl:

pomocna firma(możesz również otrzymać dodatkowo godło Pomocny Wykonawca lub Pomocny Obywatel zobacz więcej)


pomocny wykonawcakonkurs pomocny obywatel      

      

Uwaga: jeśli Twoja firma nie świadczy usług ale ich potrzebuje możesz zgłosić zamówienie na potrzebną usługę i przyjąć do jej realizacji na praktykę w ramach programu Pomoc Wzajemna osobę w trudnej sytuacji materialnej. Możesz też udzielić wsparcia finansowego.

 
Program Pomoc Wzajemna realizowany jest pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej

logo ministerstwo pracy


Regulamin Konkursu Pomocna Firma >>


Zgłaszam udział w konkursie:


Zgłaszam udział w Konkursie
Zaloguj się, aby wysłać zgłoszenie
  
Wyślij zgłoszenie i utwórz konto


Nasza misja:

Dzięki otrzymywanemu od przedsiębiorców wsparciu Fundacja JEDEN DRUGIEMU od pięciu lat pomaga osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej z powodu braku pracy. Nie rozdajemy za darmo pieniędzy, żywności, odzieży ani innych produktów. Pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz współpracy z wieloma organizacjami pożytku publicznego i Portalem KtoPomoże.pl prowadzimy ogólnopolski program samopomocy i aktywizacji zawodowej Pomoc Wzajemna (m.in. sklepy socjalne), w ramach którego podopieczni sami wypracowują środki dzięki, którym otrzymują wsparcie domowego budżetu.

W uznaniu pomocy otrzymywanej od firm, postanowiliśmy nagradzać i wyróżniać przedsiębiorców i firmy zaangażowane realizację programu oraz wspierające lokalnie osoby potrzebujące pomocy w wychodzeniu z trudnej sytuacji materialnej, w której się znalazły z powodu braku pracy lub innych losowych przyczyn, przez nadawanie wyjątkowego Certyfikatu „Pomocna Firma”. 

Chcemy odwzajemnić się Przedsiębiorcom za otrzymywane wsparcie i pomóc Wam w budowaniu pozytywnego wizerunku i marki firmy przez zdobycie większego zaufania Waszych Klientów, właśnie przez nadanie prawa do posługiwania się w waszej działalności godłem „Pomocna Firma” oraz pomóc pozyskiwać nowych klientów przez promocję Waszych ofert w Portalu KtoPomoże.pl.

Jesteśmy przekonani, że tylko wspieranie budowania w naszym kraju biznesu, który jest odpowiedzialny społecznie, może rozwiązać problemy społeczne związane z bezrobociem, dlatego zdecydowanie chcemy promować tę ideę w organach administracji publicznej, zamiast nieefektywnego wydawania publicznych pieniędzy na działalność Urzędów Pracy i programy Pomocy Społecznej. Marka „Pomocna Firma” jest jednym z elementów, który umożliwi tworzenie wspólnego lobby Przedsiębiorców i Organizacji Pożytku Publicznego.    

Pierwsze nadanie certyfikatów Pomocna Firma nastąpiło w dniu 6 grudnia 2014. Zostały one przyznane przez powołaną Kapitułę Konkursu firmom, realizującym cel Konkursu, którym jest „promowanie postaw otwartości na świadczenie usług na rzecz osób w bardzo trudnej sytuacji materialnej w postaci pomocy tym osobom, przez wykonanie usługi bez zysku, lub umożliwienie im nabycia umiejętności i doświadczenia w zakresie świadczenia usług, oraz otwartości na wspieranie takiej działalności pomocowej”. więcej >>

 Zapraszmy wszytkich przedsiębiorców zainteresowanych tworzeniem biznesu społecznie odpowiedzialnego do zgłaszania udziału w konkursie Pomocna Firma. Zgłoszenie danych firmy stanowi pierwszy krok do możliwości otrzymania certyfikatu Pomocna Firma, prawa posługiwania się nadanym godłem i uczestniczenia w ww. korzyściach.

Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłamy na wskazany adres szczegółową informację dotyczącą procedury przyznawania certyfikatu.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

FUNDACJA JEDEN DRUGIEMU
Biuro Aleja Prymasa Tysiąclecia 137
01- 424 Warszawa
KRS 0000350820
Koordynator Programu
Pomoc Wzajemna
Jarosław Potapczuk
tel. 22 3947244
mail: ktopomoze @ jedendrugiemu.pl

http://www.jedendrugiemu.pl/pomoc-wzajemna.html