Chcesz dostawać więcej zleceń oferowanych przez Ciebie usług informatycznych?


Jeśli oferujesz usługi informatyczne i chcesz poinformować o tym potencjalnych nabywców możesz:


1. szukać samodzielnie klientów, którzy będą zainteresowani Twoimi usługami (informatyka, grafika, strony, www, serwis, komputerowy, internetowe, pogotowie komputerowe, Projektowanie stron internetowych, Naprawa komputera, instalacja oprogramowania ,itp.) przez wyszukiwanie zapytań ofertowych oraz wysyłanie dużej liczby informacji do szerokiego grona odbiorców (push), a następnie selekcjonować wśród tych którzy się zgłoszą  tych którzy będą chcieli skorzystać z Twojej oferty na ustalonych przez Ciebie warunkach (szczegółowe wymagania, sposób i miejsce realizacji, cena, itd) - jest to nieustanna praca do którą musisz wykonywać (opracowywanie ofert, wysyłanie informacji, czekanie na kontakt od klientów, udzielanie szczegółówych informacji, negocjacje warunków)


2. opracować dobrą szczegółową ofertę usług, w której opiszesz co oferujesz, na jakich warunkach i udostępnić ją w miejscu gdzie szukają takich usług osoby zainteresowane, i poczekać na konkretne zlecenia od nabywców (pull). Zajmie Ci to od klika minut Twojej pracy, po której bedziesz otrzymywał kolejne kompletne zlecenia i będziesz wybierał czy chcesz się ich podjąć czy nie.Jeśli chcesz, aby zleceniodawcy zgłosili się do Ciebie -  dodaj bezpłatnie ofertę swoich usług >>

 

 

 

Uwaga: Poniżej znajdują się przykładowe zlecenia jako wzór do poprawnego sformułowania opisu. Szczegółowy opis oferty jest najważniejszym warunkiem stałego pozyskiwania dużej liczby zleceń!