Chcesz dostawać więcej zleceń oferowanych przez Ciebie usług związanych ze zdrowiem?


Jeśli oferujesz usługi związane ze zdrowiem i chcesz poinformować o tym potencjalnych nabywców możesz:


1. szukać samodzielnie klientów, którzy będą zainteresowani Twoimi usługami (odchudzanie, leczenie i ochrona, dietetyka, aerobik, fitness, fryzjer, kosmetyka, rehabilitacja,usługi fryzjerskie,porady dietetyczne,usługi kosmetyczne,Opieka dla osoby starszej,Opieka do osoby starszej,Opieka nad osobą starszą,Pomoc osobie starszej, itp.) przez wyszukiwanie zapytań ofertowych oraz wysyłanie dużej liczby informacji do szerokiego grona odbiorców (push), a następnie selekcjonować wśród tych którzy się zgłoszą  tych którzy będą chcieli skorzystać z Twojej oferty na ustalonych przez Ciebie warunkach (szczegółowe wymagania, sposób i miejsce realizacji, cena, itd) - jest to nieustanna praca do którą musisz wykonywać (opracowywanie ofert, wysyłanie informacji, czekanie na kontakt od klientów, udzielanie szczegółówych informacji, negocjacje warunków)


2. opracować dobrą szczegółową ofertę usług, w której opiszesz co oferujesz, na jakich warunkach i udostępnić ją w miejscu gdzie szukają takich usług osoby zainteresowane, i poczekać na konkretne zlecenia od nabywców (pull). Zajmie Ci to od klika minut Twojej pracy, po której bedziesz otrzymywał kolejne kompletne zlecenia i będziesz wybierał czy chcesz się ich podjąć czy nie.Jeśli chcesz, aby zleceniodawcy zgłosili się do Ciebie -  dodaj bezpłatnie ofertę swoich usług >>

 

 

 

Uwaga: Poniżej znajdują się przykładowe zlecenia jako wzór do poprawnego sformułowania opisu. Szczegółowy opis oferty jest najważniejszym warunkiem stałego pozyskiwania dużej liczby zleceń!